DKY - HSH TİPİ TARIMSAL SULAMA HİDRANTI

Gücünü üretiminden ve tecrübeli Ar-Ge’sinden alan DKY, DN100 anma çapında HSH Tipi Tarımsal Sulama Hidrantı üretimi gerçekleştirmektedir. Çıkış çapı 80 mm (3″)’dir. -10 °C … +80 °C sıcaklık aralığında çalışabilmektedir.

 

Üretim talepleriniz için “Ürün Teklif Talep Formu“nu kullanabilirsiniz. Satış ekibimiz en kısa sürede iletişime geçecektir.

Hidrolik sulama hidrantları , sulama şebekelerine bağlantı yaparak gerektiğinde uzaktan kumanda ederek tarım arazilerine gerekli suyun iletilmesi için kullanılır.

Hidrolik Su Alma Ünitesi ve buna bağlı kontrol vanaları monoblok yapıda gövdeyle bir bütündür. Gövde ; alttan girişli , yandan çıkışlı TE biçimlidir. İçinde temizlenebilir bir “filtre” (çamur kovası) ve üzerinde dona karşı koruma amaçlı “anti-frost” parçası vardır.

Gövdeye yekpare kontrol vanaları ; kapatma kuvveti olarak suyun kendi basıncını kullanan hidrolik kontrol vanalarıdır. Bu vanaların çıkışlarında hidranttan çekilen debinin anma (tasarım) değerini geçmesini engelleyen “debi limitörü” bulunur. Basınç düşürme işlemi için üniteye bir regülatör yapılır.

Otomasyon için mevcut sisteme bir pilot solenoidin bağlanması yeterlidir.

Anma Çapı DN100
Anma Basıncı PN10 – 16
Çıkış Çapı Ø80 mm (3″)
Flanş Standardı TS ISO 7005-2 / TS EN 1092-2
Çalışma Sıcaklığı -10 °C … +80 °C
Boya Elektrostatik Epoksi Mavi
Opsiyon Basınç Regülatörü / Debi Limitörü / Otomasyon Sistemi
Ara