DKY - YANGIN HİDRANTLARI

Gücünü üretiminden ve tecrübeli Ar-Ge’sinden alan DKY, DN80 – DN100 anma çapında Yangın Hidrantı üretimi gerçekleştirmektedir. Çıkış rakor çapı Ø65 mm (2½”)’dir. -10 °C … +80 °C sıcaklık aralığında çalışabilmektedir.

Üretim talepleriniz için “Ürün Teklif Talep Formu“nu kullanabilirsiniz. Satış ekibimiz en kısa sürede iletişime geçecektir.

Yer üstü yangın hidrantları fabrikalarda, depolarda, endüstriyel tesislerde, bina çevrelerinde, hava meydanlarında, askeri tesislerde, yeşil alanlarda, kamusal alanlarda, yerleşim bölgelerinde ve yangın riski taşıyan her yerde, itfaiyenin veya yangına müdahale ekibinin su temininde kullanılmaktadır.

DKY Kırılabilir Yangın Hidrantları, kırılamayan yangın hidrantlarında olduğu gibi fabrikalarda, depolarda, bina çevrelerinde, yerleşim bölgelerinde ve yangın riski taşıyan her yerde, itfaiye araçlarının su temininde kullanılmaktadır.

Kırılabilir Yangın Hidrantı; özel tasarımlı bağlantı pabuçları sayesinde aldığı yanal darbe neticesinde daha önceden belirlenmiş noktadan kırılacak ve üst gövde ana gövdeden ayrılacaktır. Bu durumda hidrant serbest kolu otomatik kapanma mekanizması kapalı konumda iken pozisyonun kapalı olarak kalmasını, açık konumda ise otomatik olarak kapalı pozisyona geçmesini sağlayacaktır.

Anma Çapı DN80 – 100
Anma Basıncı PN16
Çıkış Çapı Ø65 mm (2½”) TS-EN 12258, GOST (Opsiyonel)
Standart Standart : TS- EN14384 – Tip A
Flanş Standardı TS ISO 7005-2/ TS EN 1092-2
Çalışma Sıcaklığı -10 °C … +80 °C
Boya Elektrostatik Epoksi Polyester Kırmızı – Tip C
Opsiyon Tip C (Kırılabilir Tip)
Ara